Абсолютний мінімум – 31 градус морозу: синоптики шокували прогнозом погоди на листопадОстанній місяць осені 2020 року в Україні всередньому буде теплішим за кліматичну норму.

Про це йдеться у прогнозі Укргідрометцентру на листопад.

Так, зазначається, що в середньому стовпчики термометрів по Україні коливатимуться від 1 до 8 градусів вище нуля. У горах буде до 3 градусів тепла щонайбільше. На Заході трохи холодніше – загалом в межах, прогнозованих для цього періоду.

Тим часом на решті території – на 1-1,5 градуси вище середніх багаторічних значень. На Сході та на Сумщині дощитиме менше за норму – всього 28-32 мм. Водночас на решті території України опади будуть у межах норми – 37-65 мм, в горах до 110 мм.

Синоптики вказують, що загалом середня місячна температура повітря в листопаді становить 0-7 градусів вище нуля. Абсолютний максимум – 16-24 градусів тепла, на Буковині, в Центрі, на Півдні та в Криму подекуди 25-29 градусів. Підтримай нашу сторінку в Facebook. Абсолютний мінімум – 15-24 градусів морозу, на Півночі, Сході, Дніпропетровщині та Запоріжжі – місцями 25-31 градусів, на півдні Криму та Одещини 8-13 градусів морозу

Джерело.

Читайте також:Останні новини: