“А можна піти на нах*й звідси?”: Кіркоров гучно вилаявся під час інтер’ю (відео)


Відомий російський співак Філіп Кіркоров під час інтерв’ю шведському телебаченню обматюкав людей, які за кадром створювали шум і заважали йому відповідати на питання.

Відповідне відео опублікував в Instagram Telegram-канал Super.

На відео Кіркоров розповідає про свою любов до Євробачення. В якийсь момент, почувши сторонній шум співак вибачається перед репортером, встає і йде в сусідню кімнату.

“Вибачте, будь ласка, а що за шум? Можна не шарудіти тут, а? Нах*й піти звідси і не робити цього. Ви не розумієте, що це тут все чути? Можна? Спасибі!”, – вилаявся Кіркоров.

Зазначається, що саме в такому вигляді інтерв’ю і пішло в телевізійний ефір.

View this post on Instagram

"Далее следует непереводимая игра слов с использованием местных идиоматических выражений" — примерно так перевели выругавшегося Филиппа Киркорова в эфире шведского телеканала. Рассказывая о своей любви к "Евровидению" во время пребывания в Лиссабоне, Филипп вышел из себя из-за шума за кадром и, не сдержавшись, обрушился с упреками в адрес источника помех: "А нельзя не шуршать и пойти на *** отсюда? Спасибо!" Именно в таком виде интервью и пошло в эфир. Чем вам не альтернативная концовка второй части — продолжения провокационного киркоровского клипа "Цвет настроения синий", который набрал уже 25 миллионов просмотров в YouTube?

A post shared by SUPER (@super.ru) on

Джерело.

Читайте також:


Останні новини: