США заборонили імпорт російського золота.
Уряд також запровадив санкції проти десятків російських компаній та осіб. В перелік увійшла, зокрема, корпорація “Ростех”, яка займається експортом цивільної та військової продукції.
Пише - джерело.Про це повідомили в пресслужбі Міністерства фінансів США.
Як стало відомо, уряд ввів в дію рішення, прийняте ним у межах “Великої сімки”. Завдяки чому США повинна скорегувати експорт з країни-агресора Росії.
Повідомляється, що загалом РФ виробляє приблизно 10% усього світового золота, а прибутки від продажу стали чи не найважливішим джерелом доходів країни-агресора.
Крім того, в санкційний список потрапили Об’єднана авіабудівна корпорація, Публічне акціонерне товариство “Туполєв”, яке є провідним російським конструктором і виробником стратегічних бомбардувальників і далекобійних літаків. Його бомбардувальники були використані Росією проти цілей в Україні.