Диктатор із Північної Кореї привітав російського колегу із Днем Росії. У надісланій в Кремль телеграмі Кім Чен Ин зазначив, що цінує дружбу із Путіним.
Кім Чен Ин про дружбу з Росією
Оскільки зовнішня політика Росії все більше наближується до ізольованої Північної Кореї, лідери обох держав мають чимало спільних тем для обговорень. Однією із них є зміцнення корейсько-російських відносин. Так, у телеграмі до Путіна Кім Чен Ин зазначив, що дорожить відносинами КНДР та Росії.
“Упевнений, що корейсько-російські відносини дружби та співпраці, які вступили в нову переломну фазу після нашої першої зустрічі у квітні 2019 року у Владивостоку, і надалі динамічно зміцнюватимуться та розвиватимуться у всіх сферах”, – наголосив він.
Через бажання посилити співпрацю, північнокорейський диктатор вирішив закрити очі на все, що робить Росія та підтримати агресорку у знищенні українського народу.
“Під вашим керівництвом російський народ, відважно долаючи виклики та труднощі, що зустрічаються, досягає великих успіхів у здійсненні справедливої справи захисту гідності і безпеки своєї країни, чому наш народ надає повну підтримку”, – йдеться у повідомленні Кім Чен Ина.
Також Північнокорейський диктатор побажав російському диктатору міцного здоров’я, а “дружньому російському народу” – процвітання. Враховуючи звіти про незадовільний стан Путіна та численні санкції проти Росії, як одне, так і друге побажання в цивілізованому світі виглядають щонайменше іронічно.
Нагадаємо, що у війні Росії проти України усі цивілізовані держави підтримують нашу країну. На боці Росії стоять лише її сателіти. Також агресорці вдалося переманити бідні африканські країни – жодна із них відверто не підтримує Україну. На щастя, всі провідні держави світу, окрім хіба що Китаю, підтримують правду та свободу.
Угорщина – союзник Росії
Угорщина від самого початку була і є союзником Росії. Ще до початку війни уряд країн вирішив виставити війська вздовж кордону з Україною. Офіційна мета звучала як захист від неконтрольованого напливу біженців та проти спроб перетнути кордон збройним формуванням. Насправді, переконують експерти, була й інша мета. В разі успішного наступу російських військ армія Угорщини мала захопити наше Закарпаття.