Італійська пара покинула 15-місячне немовля, яке було народжене від сурогатної матері-українки


В Україні сурогатне материнство на комерційній основі не заборонено законом. Безплідні пари з різних держав шукають і знаходять українок, які погоджуються народити для них дитину.
В ці дні в Італії навколо питання сурогатного материнства точиться гостра дискусія.

- джерело.

Інформаційним приводом для цього стала італійська пара, що поїхали у 2020 році Україну, щоб втілити своє бажання мати дитину від сурогатної матері.

Проте, після народження дитини подружжя повернулося в Італію, покинувши 15 місячне немовля на догляд няні. Не маючи новин від італійців та кілька місяців не отримуючи від них грошей, няня звернулася в італійське консульство, щоб повідомити про інцидент.

Дипломатична установа визнала дівчинку громадянкою Італії, виробила їй документи та привезла в Мілан.
Зараз вона живе в іншій прийомній сім’ї у П’ємонті. Туринський суд у справах неповнолітніх розпочав процес усиновлення.

Проти генетичних батьків-італійців відкрито справу. Прокуратура Новари викликала їх для пояснення.
Італійські ЗМІ повідомили, що подружжя підтвердило свою відмову від дитини. Причиною цьому стало те, що генетична матір «не відчувала її своєю дочкою» і тому, не хоче виховувати її.

Адвокат пари заявив, що вони не відмовлялися від дитини, адже, після народження визнали її своєю. Адвокат пари не пояснив, чому батьки не забрали новонароджену в Італію, адже для цього не було жодних перешкод.

Зараз прокуратура оцінює можливість кримінальної відповідальності італійців за “залишення неповнолітнього”.




Сурогатне материнство – це допоміжна репродуктивна технологія, за якої жінка добровільно погоджується завагітніти, виносити та народити біологічно чужу їй дитину, яка буде потім віддана на виховання генетичним батькам. Генетичні батьки юридично вважаються батьками цієї дитини, попри те, що її виносила і народила сурогатна мати.

Читайте також:


Залишити коментар: