54-річна Моніка Беллучі у білому купальнику знялася в спокусливій фотосесії для італійського глянцю

Акторка стала героїнею свіжого номеру номер щотижневого глянцевого видання IO Donna.

Знаменита італійська акторка Моніка Беллуччі, яка нещодавно

54-річна Моніка Беллуччі вперше після розлучення з Касселем розповіла про нового обранця
вперше після розлучення з Венсаном Касселем розповіла про своє особисте життя, стала героїнею італійського щотижневого глянцевого видання IO Donna.

У зніманнях для журналу, автором яких став фотограф Гілес-Марі Циммерман, 54-річна акторка продемонструвала всі грані своєї жіночності та сексуальності.

https://www.instagram.com/p/Bq2zprRAuWo/?utm_source=ig_embed

Кілька знімків зі спокусливої фотосесії з’явились у соцмережі Беллуччі та її фотографа.

Так, на одному із кадрів Моніка постала в білій сорочці і чорному мереживному корсеті, який підкреслив її витончену талію.

Інший знімок, опублікований у мікроблогу акторки, виявився ще більш спокусливим. На ньому Беллуччі позує в білому суцільному купальнику і блакитному твідовому жакеті Chanel. Також на знімку акторка демонструє свої стрункі ноги.

Окрім фотографій у інтерв’ю виданню знаменитість розповіла про дочок, своє ставлення до краси і фемінізму. Зірка згадала, що в молодості часто обеззброювала чоловіків своєю красою. Саме тому своїх дочок вона виховує зовсім інакше.

“Я вчу дочок захищати себе, тому що цей світ сповнений вовків. Я хочу, щоб вони виросли незалежними, вільними і щасливими жінками. Мені не хочеться, щоб вони брали приклад зі своїх бабусь, які здобули освіту, були слухняними і робили все, щоб виставляти свого чоловіка в суспільстві у вигідному світлі”, – зазначила Моніка.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: