11 дір у голові: чоловік відгамселив сусідів і поліцейських ножем та молоткомНападник не розмовляв – одразу почав бити ключем по голові.

На Дніпропетровщині затримали 39-річного чоловіка, який без жодної причини накинувся на людей і бив їх ножем, молотком та гайковим ключем. Унаслідок таких дій поранено четверо поліцейських та подружжя сусідів.

Про це повідомляє ТСН.

Усе сталося у багатоповерхівці в місті Кам’янське. Олександр усього лиш постукав у двері до сусідів, щоб домовитися про ремонтні роботи.

“11 дір у голові! Я хоч живий, слава Богу”, – каже чоловік.

З його слів, нападник навіть не розмовляв – одразу почав бити ключем по голові. Перепало й дружині, котра спробувала розборонити чоловіків. Від ударів нападника в неї тріщини в кістках черепа.

Кремезний чоловік, який ні з ким не спілкувався, разом із мамою переїхав з іншого міста кілька років тому. Сусіди кажуть, що й уявити не могли таку небезпеку поруч.

Правоохоронцям також перепало.

“Що він буде такий агресивний, ніхто не знав. Сталося миттєво – тільки відкриваються вхідні двері, він одразу вистрибнув із ножем, газовим балоном. Умови були дуже складні, тому що приміщення маленьке, тісно”, – розповів інспектор патрульної поліції Едуард Білуха.

Правоохоронці розповідають, що чоловік – кремезний, а на попередження ніяк не реагував.

“Кухонний великий ніж. Забрали в нього ніж, він забіг додому, взяв молоток. На попередження ніяк не реагував. Міцний, вищий, більший за нас. Усе мовчки робив”, – розповів колега патрульного Андрій Бородай.

Із розрізаними сухожиллями та після численних ударів по голові – поліцейські таки застосували табельну зброю. Нападник дістав наскрізне поранення в груди. Лише після цього агресивного чоловіка вдалося затримати.

“Він стабільний. Життю і здоров’ю його нічого не загрожує. Він інвалід за психічним захворюванням із семи років, тому людина не зовсім адекватна”, – пояснює головний лікар лікарні швидкої допомоги Кам’янського Ростислав Винар.

“Перебуває на психіатричному обліку. Але раніше випадків такої агресії зафіксовано не було. А питання, осудний чи ні, буде визначено судом. Це навмисне завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також посягання на життя працівника правоохоронного органу”, – пояснив начальник Кам’янського відділу поліції Сергій Лукашов.

Подружжя та троє копів залишаються в лікарні. Один поранений поліцейський зміг повернутися на службу після надання медичної допомоги.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: