10 правил для батьків, від чоловіка який втратив свого 3-річного синаБританець Річард Прінгл, який у минулому році втратив свого 3-річного сина написав 10 правил для батьків, пише “obozrevatel“.

- джерело.

Його малюк Хьюго пoмeр після мoзкoвoгo крoвoтoку. “У нього були прoблeми, але він так добре справлявся”, – зазначає Річард.

Складаючи список правил, невтішний тато прикріпив до них фото веселих моментів разом з усміхненим сином.

“Він був м’яким, ніжним, турботливим і таким милим. Навіть нудні речі він робив весело”, – ділиться він.

10 правил від Річарда

1. Ніколи не буває занадто багато любові та поцілунків.

2. У вас завжди є час. Відпочиньте від справ і пограйте з дитиною хоча б хвилинку. Немає нічого важливішого за це.

3. Робіть якомога більше фотографій і відео. Одного разу вони можуть виявитися всім, що у вас є.

4. У першу чергу витрачайте на дитину час, а не гроші. Не намагайтеся “відкупитися”. Думаєте, ваші покупки так важливі? Нічого подібного. Рушайте на прогулянку і пострибайте по калюжах. Поплавайте разом у море, розбийте табір і веселіться. Це все, що хочуть діти. Я не пам’ятаю, що ми купували для Хьюі, але я пам’ятаю, що ми робили з ним разом.

5. Разом співайте. Мої щасливі спогади: Х’ю сидить на плечах або поруч зі мною у машині, і ми співаємо наші улюблені пісні. Музика зберігає ці моменти.

6. Цінуйте найпростіші речі. Читання перед сном, сон в обнімку, спільні вечері, вихідні, проведені в неробстві. Цих моментів мені не вистачає найбільше. Не дозволяйте їм розчинитися в повсякденності.

7. При прощанні завжди цілуйте тих, кого любите. Якщо раптом забули, поверніться і поцілуйте. Ніколи не знаєш, чи випаде тобі ще раз така можливість.

8. Зробіть нудні речі веселими. Поїздки по магазинах, автомобільні подорожі, прогулянки по торгових рядах. Не бійтеся здатися дурним, дурійте, розповідайте анекдоти, смійтеся, посміхайтеся і насолоджуйтеся життям. Тільки ви самі перетворюєте такі події в рутину. Життя занадто коротке, щоб не веселитися.

9. Ведіть щоденник. Записуєте все незвичайне, що зробив ваш малюк. Смішні слова і вчинки. Ми стали так робити тільки після втрати Хьюі. Ми хотіли згадати все. Тепер ми так робимо для Гетті і Хенні. Записавши ці миті, ви залишите їх з собою назавжди. У старості ви зможете озирнутися і знову з насолодою прожити кожен із цих моментів.

10. Якщо у вас є діти, яких ви можете поцілувати перед сном, нагодувати сніданком, відвезти в школу або університет, видати заміж або одружити, ви – щасливчик. Ніколи, чуєте, ніколи не забувайте про це.


Читайте також:


Залишити коментар: