У Канаді на жінку із сином з неба впали фекалії (фото)

53-річна Сьюзан Аллан, її мати та 21-річний син Тревіс Світ їхали в авто і зупинились на червоне світло, коли якась смердюча субстанція почала падати на їхні обличчя, потрапивши у машину через люк.

Невідома речовина покрила машину, повідомляє CBC Radio.

«Ми просто затонули у фекаліях. Ми відчували, як на наші обличчя з неба падають краплі. Вони вкрили все лобове скло машини», – розповідає Аллан.

Аллан розповідає, що почала плакати, а через запах їй стало погано. Усі вони вимушені були поїхати до сусідньої автомийки.

На наступний день жінка пішла до свого лікаря, той сказав, що у неї кон’юнктивіт обох очей.

Читайте також:  Ілля давно вже покинув батьківську хату, поїхав шукати кращої долі в далеку Канаду. А мати чекала. Якась незрозуміла сила зупинила машину у селі, саме на тому місці перед дзвіницею, де все сталося. Чоловік був врaжений

Як вважає Аллан, фекалії впали з літака, який пролітав над ними, поки вони стояли на світлофорі. Цей літак також бачили й інші водії, які чекали поряд.

Тепер Аллан хоче, щоб їй забезпечили професійну мийку машини і компенсували лікування очей, адже від часу події жінка лікується очними краплями.

Департамент транспорту Канади почав розслідувати цей інцидент.

У Департаменті зазначають, що це міг бути «блакитний лід». Іншими словами – фекалії, які змішалися з дезинфікуючим засобом і замерзли на великій висоті.

Джерело.