Хлопчик посидів в інтернеті на 200 тисяч гривень

Хлопчик роздавав інтернет друзям в роумінгу під час екскурсії по Європі.

Сім’я Маценовіч з Білорусі отримала рахунок на шокуючу суму в 15 000 білоруських рублів (близько 200 тисяч гривень) — це результат посиденьок свого сина в інтернеті.

6-річний син був відправлений на екскурсію автобусом в Болгарію разом з групою дітей. Під час поїздки дитина проїхав Україну, Румунію і Болгарію, і весь цей час він сидів в інтернеті в роумінгу, паралельно роздаючи Wi-Fi з’єднання 15 дітям в автобусі.

В інтернеті діти дивилися YouTube і грали в онлайн ігри, не знаючи про те, що кожен завантажений мегабайт коштував великих грошей.

Читайте також:  У Черкасах молодий коханець «замовив» вбивство своєї багатої супутниці (відео)

Оскільки SIM-карта була зареєстрована на батька, незабаром йому прийшов величезний рахунок за користування мобільним інтернетом у роумінгу.

«Наша сім’я небагата, дитину відправили на відпочинок на останні гроші. Для нас це непідйомна сума. Загальний дохід сім’ї становить 1000 білоруських рублів на місяць (13 200 гривень). А сума в 15 000 (198 тисяч гривень) — це просто катастрофа», — прокоментував батько хлопчика Валерій Маценовіч.

Батьки хлопчика зв’язалися з МТС і попросили допомогти, однак поки що їх питання розглядається і точного рішення їм не кажуть.

Джерело.


РЕКЛАМА: