Черговий неприємний сюрприз для пасажирів, які вже третій день у Львові чекають на свій рейс до Італії

Черговий неприємний сюрприз для пасажирів, які вже третій день у Львові чекають на свій рейс до Неаполя. Годину тому сімнадцятьох людей пересадили на інший рейсовий літак, де були вільні місця, він вже мав бути на півдорозі до Неаполя. Втім, виліт затримали, йдеться в ТСН.

У залі львівського аеропорту у заручниках ситуації із затримкою виліту опинились понад сотні пасажирів. Усі мали летіти до Неаполя ще у неділю рейсом авіакомпанії “Ернест”. Втім, рейс кілька разів переносили і врешті скасували нічого не пояснюючи.

Дві доби люди жили у готелі, а місцеві чекали вильоту вдома. Врешті учора у двадцятьох пасажирів увірвався терпець – здебільшого це заробітчани, вони поспішали на роботу. Тому зареєструвалися на інші рейси і вилетіли до інших міст Італії. І от сьогодні зранку вилетіти до Неаполя пощастило ще 17 пасажирам.

Читайте також:  Ці медпослуги стануть безкоштовними в Україні: повний список

Авіакомпанія розмістила їх у іншому літаку, який прямує до Неаполя за розкладом, і в якому були вільні місця. Фактично зараз ці 17 пасажири мали бути на півдорозі до Італії. Але виліт літака затримали. Люди знов в очікуванні, настрій кажуть, остаточно зіпсований.

Попередньо повідомляють, що у двигун потрапила пташка, тож поки його не почистять, вильоту не буде.

Джерело.


РЕКЛАМА: