Бойовики лазером випекли українському прикордоннику око

Після застосування ворогом лазерної зброї український прикордонник на одне око осліпнув на 80%. На лінії зіткнення – лазерна атака. На блокпосту «Мар’їнка» український прикордонник дістав бойове травмування від лазерної зброї бойовиків.

Через оптичний прилад наш захисник кордонів побачив яскравий жовтий спалах з боку ворожого укріплення та відчув різкий біль в очах. Потерпілого воїна забрали до військового шпиталю. І лікарі поставили страшний діагноз: променевий опік сітківки правого ока. Ідеться в сюжеті «Факти.ICTV». Потім пацієнта перевели до медзакладу Дніпра для продовження терапії. Відомо, що військовослужбовець втратив працездатність ока на 80%. Це не перший випадок застосування бойовиками лазерної зброї проти ЗСУ.

Читайте також:  У США дитина знайшла у меблевому магазині пістолет і вистрілила

Таке фіксувалося вже п’ять разів. Сьогодні вранці помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян підтвердив, що поблизу Мар’їнки Донецької області український прикордонник дістав лазерний опік сітківки ока в результаті невідомого спалаху на тимчасово непідконтрольній Києву території Донбасу.

«Вчора близько 17-ї години прикордонник Краматорського загону, який виконував завдання у складі ООС, під час спостереження в оптичний прилад в районі Мар’їнки отримав травму сітківки ока в результаті спалаху невідомого походження. Джерело спалаху розташовувалося на території, тимчасово окупованій російсько-терористичними військами», – написав Слободян на своїй сторінці у Facebook.

Джерело.

РЕКЛАМА: