Президент України Володимир Зеленський відмовився прямо відповідати про своє ставлення до Степана Бандери, мотивуючи неоднозначністю цієї особистості.
В інтерв’ю “Українській правді” голова держави сказав, що не може обговорювати той час, коли не жив сам.
- джерело.“У мене не може бути ставлення до таких людей, до таких подій за таких часів, про які ми з вами читаємо, але ми там не жили. Не може бути просто особистого ставлення”, – зазначив він.
При цьому Зеленський додав, що всі люди, які захищали незалежність України, є героями.
“Я так думаю, що всі люди, які захищали незалежність України, – є її синами, є її дійсно героями. У нас від героя до ворога – один крок. Ви ж розумієте ставлення до історії Степана Бандери (на сході країни. – Ред.). Нема однозначності. Не треба, мені здається, провокувати українське суспільство і відповідати на ті запитання, на які має відповісти час”, – додав президент.
Як повідомляв OBOZREVATEL, батько президента України Володимира Зеленського різко висловився про українців, які негативно оцінюють старання його сина на посаді глави держави і заявляють про розчарування у ньому.