Задоволений Барських показав, як йому живеться в Нью-Йорку: “Макс, ти посвіжів”Відомий український співак Макс Барських показав, як зі смаком починає свій день у Нью-Йорку

- джерело.

Нещодавно артист відправився провести час в Штати і тепер ділиться звідти атмосферними кадрами. Як повідомляє Politeka.net, на нових знімках у своєму Instagram Барських показав свій ідеальний ранок у Нью-Йорку.

Судячи з усього, фото зроблені на даху, тому з них відкривається мальовничий вид на мегаполіс з висотками. Макс сидить за столиком і з задоволенням попиває каву зі стаканчика. Співак одягнений в чорну толстовку і кепку. На одному зі знімків на його обличчі грає щаслива посмішка.

Мальовничості кадру додають невеликі дерева зі свіжим листям і яскраві квіти.

“Як круто починати свій ранок над містом. Допиваю каву і йду гуляти в Central Park”, – підписав фото Барських.

Його шанувальники тут же почали коментувати пост артиста.

“Красунчик мій кращий співак”, “Кепка йде майже так само, як волосся”, “Доброго ранку, гарного дня, сподіваємося що ти поділишся з нами хорошим настроєм від прогулянки, чекаємо твого повернення, удачі Макс”, “дорогий Макс, ти посвіжів і виглядаєш задоволеним і щасливим цього ранку!”, “Ідеальний ранок! Майже ідеальний Макс Барських! Майже, тому що немає межі досконалості”, – пишуть люди.

Нагадаємо, Макс Барських показав розслаблений відпочинок в Нью-Йорку, викликавши невдоволення однією деталлю: “Прийшов і балдіє”.

Як повідомляла Politeka, подруга Макса Барських Романова дала привід для пліток, надівши шикарне плаття в підлогу: “Що за…”.

Також Politeka писала, що Макс Барських, який виїхав з України, після довгого “затишшя” з’явився в Нью-Йорку: “Ну нарешті”.

Читайте також:Останні новини: