Як українки заробляють гроші голяком перед веб-камерами

Незважаючи не те, що кожного тижня Департамент кіберполіції НПУ «накриває» в різних містах черговий відеосалон для любителі «полунички», в Україні продовжує процвітати бізнес з поширенням еротики і порно, в якому використовуються онлайн-чати. Знайти онлайн-бізнесменів, що вербують українок для такої пікантної роботи, зовсім не складно.

Вони розміщують в соцмережах, зокрема, в групах для пошуку роботи, оголошення з пропозицію заробітку для дівчат, озвучуючи одразу «заробітну плату»- від 30 до 300 доларів. Якщо дівчина погоджується, та телефонує безпосередньо роботодавцю, їй підказують, яку програму потрібно завантажити для початку роботи, та дають номер телефону «шефа», аби зареєструватися в новому бізнесі «з перчинкою».

Так, програма, що використовується для порно онлайн-чатів – це LivU, по категорія софта, відповідно, «18+», це онлайн-відеочат, контент якого, відповідно, платний. Нову працівницю вчать технічним особливостям, пояснюють, що оплата буде відбуватися в «койнах» (електронних монетах). Дівчину попереджують, що її головним завданням буде тримати клієнта якомога довший час в чаті. При цьому їй не дозволено вимикати світло, виключати камеру.

Цікаво, що дівчині обіцяють, що на екрані буде тільки її обличчя. А далі починається найцікавіше. Порно-спілкуванням наймана дівчина повинна займатись з тими, хто додасться їй в друзі. Відповідно, за все платить клієнт, який купує електронні монети, і ними розраховується за чат із дівчиною. Якщо клієнт вирішив додати дівчину, що сподобалась, в друзі, порно-спілкування обійдеться йому у 120 монет за хвилину.

Цікаво, що українок потенційні роботодавці дуже цінять. А в пікантному бізнесі є навіть кар’єрний ріст: якщо привести кількох подружок, то з кожної хвилини їхніх розмов з клієнтами, можна буде отримати свій відсоток. Тож це своєрідний мережевий маркетинг. Цікаво, що він працює навіть в індустрії інтернет-порнографії.

Однак, зважаючи на те,, що ніяких гарантій українкам не дають, договори не укладають, оплата праці теж під питанням. Тож працюючи у такому піп-чаті, дівчата ризикують не отримати зароблені гроші – прокоментував один із слідчих карного розшуку НПУ.

Джерело.

Читайте також: