В Італії трагічно загинув відомий боксер, колишній чемпіон у двох дивізіонах

Граціано Роккіджані помер після того, як його збила машина У вівторок, 2 жовтня, в Італії загинув екс-чемпіон світу у двох дивізіонах Граціано Роккіджані (41-6-1, 19 КО); йому було 54 роки. Про це повідомив німецький таблоїд Bild.

Як розповіли виданню джерела, колишній боксер йшов вулицею, коли на нього налетів автомобіль. Граціано помер на місці ДТП. Німецький боєць італійського походження часто їздив з Німеччини на історичну батьківщину – навідувався до подруги, з якою у нього двоє дітей. В останні роки Роккіджані працював тренером і частенько був за коментаторським мікрофоном на місцевих вечорах боксу. Коли він був боксером, то володів світовими титулами у суперсередній і напівважкій вагах.

Граціано також відомий, як людина, яка могла розорити WBC. У 1998 році Рой Джонс, володар титулу WBC, заявив про перехід у суперважку вагу, і він повинен був битися з Джеймсом Дагласом. У той час титул WBC був оголошений вакантним: його розіграли Роккіджані та Майкл Нанн. Потім Рой передумав виходити на бій з Дагласом, і WBC повернула йому титул, який вже належав Роккіджані. Також організація заднім числом прибрала санкцію титульного бою Роккіджані – Нанн. Граціано подав до суду на WBC, і після чотирьох років тяжб виграв – йому присудили $ 31 млн компенсації від WBC.

Джерело.

Читайте також: