В Італії Петра Порошенка позбавили звання почесного громадянина – ЗМІ

Порошенко присвоїли звання почесного громадянина Верони за те, що Італії повернули виявлені в Україні 17 викрадених картин.

20 вересня муніципалітет Верони прийняв рішення про позбавлення президента Петра Порошенка звання почесного громадянина міста. Про це повідомляє Sputnik Italia з посиланням на члена міської ради Віто Коменчіні.

За словами члена міської ради, рішення про позбавлення Порошенка звання почесного громадянина Верони вступає в силу негайно.

Коменчіні заявив, що “попередня муніципальна адміністрація поспішно і поверхнево” надала почесне громадянство міста Верони чинному президенту в зв’язку з підозрілими і сумнівними перевагами після того, як Україна знайшла твори, вкрадені з музею Кастельвеккьо 19 листопада 2015 року.

“Насправді, розслідування з пошуку робіт проводилися місцевою владою. Більш того, привласнення цієї честі викликало значні сумніви і розбіжності як на політичному рівні, так і в громадській думці жителів Верони”, – сказав Коменчіні.

Порошенко присвоїли звання почесного громадянина Верони в 2016 році за те, що Італії повернули виявлені в Україні 17 картин, викрадених з веронського музею.

Джерело.

Читайте також: