“Україна має талант” повертається, що відомо на даний момент і коли прем’єра: “Цього не може бути…”Новий сезон легендарного проекту “Україна має талант” вийде до 30-річчя незалежності України

- джерело.

Про це заявили творці проекту, пише “Теленеделя”. Очікується, що побачити шоу можна буде вже цієї осені.

Новий сезон “Україна має талант”, як запевняють його творці, здивує інноваційними технологіями, незвичайними талантами. А також глядачі побачать улюблених учасників.

“Це буде особливий, інноваційний сезон. Україна вперше побачить унікальні номери, в яких використані новітні технології. На сцену шоу вийдуть українці, яким аплодує весь світ. Глядачі побачать неймовірні, іноді шокуючі таланти, Легендарні повернення улюблених героїв і нові імена. І разом із зірковим журі оберуть найкращий талант України”, – йдеться в повідомленні.

Також, всіх, хто бажає брати участь, запрошують подавати свої заявки. Це можуть бути як дорослі, так і діти.

Зазначимо, українці бурхливо відреагували на таку звістку.

“Я готова запищати від радості, як прикольно що кастинг відкритий”, ” Ваууу. Довгих 5 років і повернення«, ” Ура, я скучила за цією програмою. Буду чекати з нетерпінням«, ” беріть в журі стару гвардію (Кондратюка і Славу Фролову) і новачка, Сергія Притула наприклад. Вважаю, що він би там чудово вписався«,» ура шоу Україна травні талант відкрили я сподіваюся що суди буде колишніми«, ” Ду ну на! Цього не може бути», – пишуть в мережі.

Нагадаємо,» Україна має талант « — це адаптація найуспішнішого світового формату»Got Talent”. Проект створюється більш ніж в 60 країнах світу і більше 15 років є хітом.

В Україні суддями проекту в різний час були продюсер Ігор Кондратюк, телеведуча Слава Фролова, танцюрист Влад Яма, боксер В’ячеслав Узєлков, кулінар Хіменес-Браво і співак DZIDZIO. При цьому у всіх 10 сезонах були тільки Кондратюк і Фролова.

Нагадавши, рідкісні кадри закулісся шоу “Голос країни” показали в мережі: КРІСЛА Винника, Кароль та інших суддів пустують

Як повідомляла Politeka, переможець ” Маски “перевернув все з ніг на голову, українці такого не очікували:” зіпсувати таке шоу…”

Також Politeka писала, що Горбунов засвітив закулісся “Голосу країни”, що не показують глядачам: “Сумненько від цього»

Читайте також:Останні новини: