У Вінниці з’явився власний «танцюючий ректор» (відео)

У Вінниці з’явився власний артистичний керівник вишу, який своїми танцювальними талантами зміг би потіснити з п’єдесталу Михайла Поплавського з його співочим доробком. У Вінниці із розмахом та весело відзначили 58-у річницю із дня заснування Вінницького національного технічного університету, пише регіональне видання «Вінниця News».

Стартувало свято велопробігом, у якому під штандартом ВНТУ студенти і викладачі на чолі з ректором освітнього закладу проїхалися сусідніми із ВНЗ вуличками на двоколісних. Окрім велопроїзду, у програмі також були виставка досягнень факультетів, конкурс «Рапунцель», в якому визначали студентку із найдовшим волоссям, ярмарок хенд-мейду, частування кухнею народів світу – настаралися іноземні студенти ВНТУ, які дивували гостей заходу екзотичними стравами.

Та справжній фурор здійняв танцювальний флешмоб, який очолив керівник вишу – Володимир Грабко. «Танцюючий ректор» викликав захват у публіки, виконуючи запальні танці у компанії студентів і кількох найсміливіших викладачів. Треба сказати, що, повторюючи рухи професійного хореографа, керівника ансамблю «Феліз байле» Олега Філіпова, очільник вишу дуже-таки органічно влився у студентський танцювальний гурт. А організував такі танці із ректором, пише вінницьке видання, невтомний директор Головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій Теклюк.

Університетське свято відшуміло, а відео із ректором-танцівником авторства Сергія Маркова гуляє соцмережами, набираючи все більше переглядів і «вподобайок».

Читайте також: