У Польщі розповіли, що потрібно зробити Україні для налагодження відносин із Заходом

Україна і Польща важливі для західних країн з економічної точки зору, зазначив Бартош Ціхоцький

Деякі західні країни зацікавлені в економічному співробітництві з Україною і Польщею, які можуть забезпечити їх ринки поставками сировини і дорогами для експорту товарів. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький, передає PAP.

“Україна є надзвичайно важливим економічним партнером для нас. В умовах глобалізації та зростаючого значення Китаю в світовій торгівлі Польща і Україна можуть забезпечити деякі західні ринки поставками сировини і дорогами для експорту товарів – зв’язок між Чорним морем і Каспійським. Внутрішня реформа України має ключове значення в цьому вимірі”, – сказав він.

При цьому Ціхоцький додав, що поляки добре ставляться до громадян України, хоча українська преса повідомляє про “нібито неприязнь або навіть дискримінацію українців в Польщі”.

“Дуже добре, що все більше і більше українців приїздять до Польщі, вони можуть працювати з нами, можуть рости, вчитися. І це очевидно для нас”, – зазначив він.

Бартош Ціхоцький також підкреслив, що вкрай необхідно провести в Україні реформи, які визначать подальші відносини Києва з Польщею і Заходом.

Джерело.

Читайте також:


ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ: