У Бахмуті зaгuнув відомий американський волонтер: Директор Global Outreach Doctors рятував мирних українців


Згідно із заявою групи гуманітарної допомоги Global Response Medicine, американського волонтера Піт Ріда було вбито в Бахмуті Донецької області, коли допомагав цивільним особам. Він був ветераном морської піхоти США.

- джерело.

Про це повідомляє видання CNN. Йому було лише 33 роки.

“Вчора засновника GRM Піт Рід було вбито в Бахмуті, Україна. Піт обіймав посаду президента правління протягом 4 років. У січні Піт пішов з GRM, щоб працювати з Global Outreach Doctors в їх місії в Україні, і був убитий при надання допомоги”, – йдеться в повідомленні, опублікованому в Instagram-акаунті Global Response Medicine.

Рід вважався регіональним директором по Україні на веб-сайті Global Outreach Doctors.

“Це яскраве нагадування про небезпеки, з якими стикаються рятувальники та гуманітарні працівники в зонах конфліктів, коли вони обслуговують громадян, які потрапили під перехресний вогонь. Піту було всього 33 роки, але він прожив життя, служачи іншим – спочатку як нагороджений морський піхотинець США, а потім у гуманітарній допомозі. GRM прагнутиме шанувати його спадщину та безкорисливу службу, яку він практикував”, – йдеться у заяві.

Представник Держдепартаменту США підтвердив “недавню смерть громадянина США в Україні”, коли його попросили прокоментувати.

“Ми на зв’язку з сім’єю і надаємо всю можливу консульську допомогу. З поваги до приватного життя сім’ї в цей важкий час нам більше нема чого додати”, – сказав представник Держдепартаменту.

Дружина Ріда, Алекс Кей Поттер, написала в Instagram, що її чоловік не лише жив за обов’язком служби, а й загинув, рятуючи життя іншого члена команди.

“Він евакуював мирних жителів і надавав допомогу пораненим, коли його машину швидкої допомоги було обстріляно. Він загинув, займаючись тим, у чому він був добрий, що давало йому життя і що він любив, і, мабуть, рятуючи члена команди своїм тілом”, – йдеться у повідомленні. сказав.

Рід керував медичними бригадами під час битви за Мосул в Іраку, вилікувавши понад 10 000 пацієнтів із травмами.

Читайте також:


Залишити коментар: