Тримали в страху всю Україну: Банда з Прикарпаття вбивала за 250 гривень

У другому випуску програми «Прокуратура про резонанс в деталях» розповіли про низку цинічних злочинів, які були вчиненні злочинним угрупуванням.
Це угрупування тримало у страху всю Україну. Попри те, що вони переважно переховувались у Києві, здебільшого вчиняли злочини на Івано-Франківщині, пише Бліц-Інфо.

Почалось все в далекому 2003 році. Тоді прикарпатець вирушив до столиці на заробітки. Однак, важка праця швидко набридла чоловікові. Він вирішив заробити легкі гроші. Але уже у себе, на Прикарпатті.

Тоді й почалась історія з 8-ми тяжких злочинів, з стражданням жертв, з грабежами та вмисними вбивствами.

“У період 2008- 2009 років на території Івано-Франківської, Житомирською, Київської областей діяла організована група у складі шести чоловік. Ці люди вчиняли на цих територіях важкі злочини: вбивства, крадіжки та розбійні напади. В 2003 році двоє членів групи вчинили на території іншої області крадіжку. Далі вони вчинили декілька розбоїв. Після цього скоїли ряд вбивств”,- розповідає начальник відділу прокуратури області Микола Ільницький.

Зокрема, посадовець зазначає, що всі злочини, вчинені ними з особливою жорстокістю. Водночас всі злочини вчинялись за рахунок нанесення тілесних ушкоджень тільки руками і ногами.

Останній свій злочин бандити вчинили у селі Микуличин наприкінці 2009 року. Вони спільно розробили план нападу. Цього разу чоловіки не були оригінальними, адже напали на літніх людей у їхньому ж помешканні.

Впродовж кількох днів бандити слідкували за будинком стареньких. З ними ще мешкала їхня донька. Зловмисники дізнались, що з 17:00 вона буде у школі. Коли один з злочинців переконався, що їм ніхто не завадить, чоловіки приступили до нападу.

По двоє, увірвавшись в різні кімнати, напали на літніх людей. Жінкам, зв’язавши руки, завдавали удари. Після цього грабіжники обшукали будинок та знайшли всього 250 гривень. Щоб замести сліди злочину, нелюди підпалили хату. Вони були впевнені, що вбили стареньких. Проте одна з жінок вижила.

Детальніше у відео.

Джерело.

Читайте також:


ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ: