Ткач з “Квартал 95” показав українцям, як потрібно носити маску і дітей: нове фото підкорило мережуВідомий комік Юрій Ткач показав, як відповідально ставиться до прогулянок з дитиною

- джерело.

Як повідомляє Politeka.net, відомий український комік з “Квартал 95” Юрій Ткач, який нещодавно з’явився в шоу “Ліпсінк Батл” в епатажному образі американської зірки Біллі Айліш, часто радує публіку яскравими і веселими публікаціями у своєму Instagram. Так, цього разу артист виклав у своєму мікроблозі чарівний кадр з донькою Лізою, який був зроблений на їх спільній прогулянці.

На новому фото Ткач зображений на прогулянці в цікавому місці і образі, а на плечах у нього примостилася маленька Ліза. Перед камерою актор з’явився в темній куртці з кепкою і капюшоном на голові, а його обличчя прикриває чорна маска – видно тільки очі і веселий погляд. А ось крихітка, на відміну від зоряного батька виглядає дуже яскравою – на ній теплий ліловий костюмчик і світла жилетка, а на голові також капюшон, але вона без маски.

У підписі до кадру Юрій Ткач написав:”до прогулянки треба ставитися серйозно”. Користувачі тут же почали активно обговорювати фотографію, розчулюючись сімейної ідилії тата і дочки. “А гуляти теж з такими обличчями будете?”, “Красиві”, “Класні!”, “Як дві краплі”, “Звичайно, перед вийти прогулятися, треба обов’язково підготуватися! І гроші не забути взяти”, “Ви дуже класна сім’я”, “Люди в капюшонах”, – пишуть користувачі в коментарях до фото.

Нагадаємо, Зірки “Квартал 95” Ткач і Кравець пішли на “зміну статі”, щоб дізнатися, хто з них крутіше: “Наша сім’я…”.

Як повідомляла Politeka, Ткач з “Квартал 95” несподівано обзавівся волоссям, пофарбованими в сильний колір: “Краса страшна сила”.

Також Politeka писала, У Ткача з “Квартал 95” стався напад на сцені, Кошовий і Казанін кинулися “відкачувати” друга: кадри.

Читайте також:Останні новини: