Тіло українки Марини Новожилової, застреленої чоловіком-італійцем кремують

Нині консульство намагається вирішити питання щодо оплати послуг ритуальної служби.

Моторошне вбивство українки в Італії: батьки вбивці відмовилися допомагати в похованні жертви вбитої чоловіком-італійцем уродженки Дніпра Марини Новожилової. Офіційні органи дали дозвіл на кремацію тіла.

Про це заявив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

“12 травня отримано дозвіл компетентних органів Італії на перевезення або кремацію тіла загиблої, оскільки попереднє слідство завершено та встановлено особу вбивці. Консул підтримує постійний контакт з сестрою загиблої громадянки України. Генеральним консульством залучено італійського адвоката і опрацьовується питання щодо оплати послуг ритуальної служби. Відповідно до волевиявлення родини, тіло померлої буде кремовано”, – розповів він.

Читайте також:  В Італії я закохалася. Та все, що було потім, виглядало як стpашний сон. «Я їду з міста і буду жити далеко від тебе стільки, скільки мені призначив Бог. Не хочу, щоб ти бачила мене таким. Ти – найпрекрасніша жінка на світі. Дуже тебе люблю».

Нагадаємо, трагедія сталася 8 травня в італійському містечку Мелфі.

27-річну уродженку Дніпра Марину Новожилову застрелив чоловік Антоніо Джирарді, котрий одразу по цьому вкоротив собі віку. У ніч вбивства 33-річний охоронець був на роботі, але раптом без жодного попередження залишив варту та забрав зброю. На ранок колеги прийшли шукати його додому і виявили тіла.