Світ має зупинити Путіна: посол США в ООН про рішення РФ привести ядерні війська в режим готовності


Наказ президента країни-загарбника Росії Володимира Путіна привести ядерні сили у стан підвищеної бойової готовності продовжує загострювати війну в Україні неприйнятним способом. Світ має зупинити його агресивні дії всіма можливими способами.

У цьому переконана посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд. На її думку, Путін має відступити та дати спокій мирним жителям України.

Пише - джерело.

На четвертий день найбільшого нападу на європейську державу з часів Другої світової війни в Офісі президента України заявили, що переговори між Києвом і Москвою відбудуться на білорусько-українському кордоні.

Переговори мають бути без жодних умов та ультиматумів, переконаний уряд України. Вона переконана, що українці згуртувалися проти російського загарбника, попри обстріли цивільної інфраструктури державою-агресором.

Захід запровадив руйнівні економічні санкції проти Москви, щоб стримати військову агресію окупанта.

Читайте також:


Залишити коментар: