Сумська несподівано засвітилася в компанії Писаренка з “Дизель шоу”, який втік в РФ: “Рада зустрічі!”Відома українська актриса Ольга Сумська несподівано засвітилася поруч з відомим коміком і зіркою “Дизель шоу” Сергієм Писаренком

- джерело.

Як передає Politeka.net, Писаренко відомий широкій публіці по грі в команді КВК “Уездный город”. Зараз актор успішно поєднує роботу в Україні та Росії, хоча мало кому із зірок це безболісно вдається. Писаренко виступає у складі “Дизель шоу”, а також нерідко світиться на російських телеканалах. Крім цього, артист є викладачем в московському вузі.

Нещодавно Писаренко втік до Росії, про що стало відомо з його Instagram. Артист без докорів сумління показав себе під час зйомок і виступів. Судячи з усього, його гастролі по РФ швидко завершилися, так як сьогодні він засвітився в Instagram у актриси Ольги Сумської. Зірка опублікувала селфі з чоловіком, підписавши його: «Рада зустрічі!». Судячи з тегу, зірки зустрілися на зйомках на телеканалі «Інтер».

Раніше ми писали, що 54-річна Ольга Сумська показала себе на прогулянці без макіяжу. Зірка прогулялася навколо Київського національного університету і поділилася своїми емоціями з фоловерами. Настрій Сумській не зміг зіпсувати навіть дощ.

Нагадаємо, що Ольга Сумська несподівано звернулася до старшої дочки, яка живе в Росії: “терміново…”.

Як Politeka писала, що 54-річна Ольга Сумська похвалилася “романтикою” з Борисюком прямо на вулиці:”я тут обожнюю…”.

Також Politeka повідомляла, що 54-річна Ольга Сумська винесла на загальний суд фото в стилі грецької богині: “ну, навіщо вам це потрібно?”.

Читайте також:Останні новини: