Стихія обрушиться на Україну, мокрий сніг і дощі зіпсують настрій: в які регіони повернеться зимаПогода в Україні 16 квітня засмутить українців, які тільки налаштувалися на весняне потепління

- джерело.

Як передає Politeka.net, на сайті Укргідрометцентру опублікували прогноз, який остаточно засмутив українців. Після нетривалого періоду потепління в Україну знову повертаються опади. Дощі йтимуть практично у всіх регіонах країни, а в деяких областях очікується навіть мокрий сніг. Повсюди знизиться температура, яка в парі з опадами не дасть українцям насолодитися прогулянками на свіжому повітрі.

Так, у східних областях у п’ятницю буде дощ. Температура опуститься до 11-16 градусів. Найтепліше буде в Донецькій області.

На півдні дощі супроводжуватимуться 10-13 градусами тепла. У містах, розташованих біля моря температура буде відчуватися ще нижче через вітер.

У Центрі буде зберігатися близько 9-12 тепла, але дощі обрушаться на всі центральні області.

Найбільше не пощастить західним областям. Там дощі переходитимуть у мокрий сніг. Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька та Хмельницька області знову зіткнуться із зимою в середині квітня.

Варто відзначити, що негода затримається в Україні надовго. У найближчі дні очікуються погодні гойдалки, коли опади будуть змінюватися сонячною погодою і навпаки.

Нагадаємо, що погода різко погіршиться, про тепло і сонце можна забути: «мокрий сніг і…».

Як повідомляла Politeka, сніг і дощі знову напаскудять в Україні: які області замете найбільше.

Також Politeka писала, що погода на Великдень і травневі засмутить одеситів: доведеться відмовитися від пікніків.

Читайте також:Останні новини: