“Спочивайте з Богом, майстер!”: обірвалося життя українського актора, йому аплодували мільйониПішов з життя легендарний український актор

- джерело.

Як передає Politeka.net, про це повідомили на сайті Національного українського академічного театру імені Марії Заньковецької.

Борис Михайлович Мірус помер на 94-му році життя. Причина його смерті не повідомляється.

“Ми вчилися у вас акторської та життєвої мудрості, просили поради і прислухалися до критики. Спасибі вам за науку, теплі слова, велич і майстерність акторського таланту і за те, що ви у нас були. Спочивайте з Богом, майстер”, – написали колеги актора.

Відзначимо, що влітку 1949 року він був заарештований, за звинуваченням у націоналізмі і підготовці замаху на Микиту Хрущова.

Він провів 10 років у виправно-трудових таборах у Воркуті.

Мірус знявся в таких картинах, як “Сім’я Коцюбинських”, “Десятий крок”. Найбільшу популярність йому принесла головна роль у стрічці “Будні карного розшуку”.

Раніше ми повідомляли, що померла відома російська актриса – зірка фільму “Діамантова рука” Серафима Холіна.

Легендарна фраза про те, що” штани перетворюються в елегантні шорти”, належала саме героїні Серафимі.

Актрисі було 97 років.

Нагадаємо, пішла з життя відома радянська актриса-красуня, її пам’ятають мільйони: “причина смерті…”

Як повідомляла Politeka, обірвалося життя відомої радянської актриси, колеги повідомили про трагедію: “зірка до останнього…”

Також Politeka писала, що пішла з життя легендарна актриса-Красуня, на її фільмах виросли покоління: “її буде дуже не вистачати всім”.

Читайте також:Останні новини: