Росія становить загрозу для Європи – Польща

Росія становить загрозу для безпеки Європи, і тому санкції проти неї повинні діяти, заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.

“Є загальне переконання, що Росія дестабілізує ситуацію в Європі, а також серед її сусідів”, – заявив Чапутович після засідання глав МЗС країн НАТО в Брюсселі, інформує РАР.

За його словами, під час засідання він звернув увагу на навчання російської армії в польській економічній зоні в Балтійському морі, замах з використанням хімічної зброї в британському Солсбері, а також небажання Росії передавати Польщі уламки літака екс-президента Леха Качинського, що розбився під Смоленськом.

Читайте також:  У ЧЕРЗІ НА ПОЛЬСЬКОМУ КОРДОНІ НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛЬЩІ ЗAГUНYВ УКРАЇНСЬКИЙ ДАЛЕКОБІЙНИК

“Більшість голосів була за необхідність показати рішучу позицію союзників щодо Росії, і що тільки такі дії можуть принести результат”,наголосив глава польської дипломатії.

Чапутович зазначив, що країни НАТО хочуть діяти у двох напрямках: з одного боку – санкції і вимоги дотримуватися умов функціонування в міжнародному співтоваристві. А з іншого – вести з Росією переговори, якщо вона відповідатиме на очікування країн НАТО.

Раніше міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що результати американських санкцій проти російських олігархів виправдали очікування адміністрації Дональда Трампа.

Джерело.