Примусове страхування: нова афера з учнівськими щоденниками

Українські батьки масово скаржаться на побори у школах – здавати доводиться ледь не на все, до того ж дитину можуть застрахувати без вашого відома, беручи додаткові кошти ще й за це.

Про це йдеться у програмі «Правда. Розслідування» на телеканалі НТА.

Все відбувається за дуже простою схемою: ви погоджуєтесь на уніфікований щоденник, а в ньому на останній сторінці вклеєна страхівка. Втім, ні самого документу, ні чеку за купівлю щоденника батьки школярів не отримують. Та й про договір страхування їм не розповідають.

«Нічого про страховий поліс від адміністрації школи я не чула, я думаю, що це тому, що вони почали цю всю історію декілька років тому, всі звикли і вони першачкам навіть про те не говорили. Знали лише мами, у яких до класу мого сина пішли другі або треті діти, і вони вже знайомі з цією страхівкою…», – розповіла мама першокласника Анастасія Вінокурова.

Гроші збирає вчитель, далі віддає їх директору, а той вже перераховує на картковий рахунок компанії-постачальника. Втім, від своєї причетності до страховиків відхрещується:

«Ми не підбирали страховика, нам порекомендували людину, цей страховик просто є на ринку».

Більше про те, що думають про таке страхування юристи та самі компанії – дивіться у відео. Прямі ефіри «Правди. Розслідування» виходять на телеканалі НТА щочетверга о 19.45.

Джерело.

Читайте також: