Прийомна дочка Потапа в латексних шортиках поскаржилася на зіпсовані нерви: “Чому люди…”Дочка відомого українського продюсера Олексія Потапенка (Потапа) Наташа Горова поділилася новим постом з модним образом

- джерело.

Молода дівчина щодня розповідає в Instagram, як проходять її будні, ділиться своєю думкою про якісь ситуації, які вона хоче обговорити, а також нерідко піднімає важливі теми, обговорювані в суспільстві. Не так давно Наталя говорила про пошуки енергії, любові до свого тіла і повазі.

Цього разу свій пост дівчина супроводила не тільки оригінальним підписом з жартом, але ще і захопила фігурою. На кадрі в чорно-білій обробці Горова позувала у вузькому ТОПі з підписом спереду, а також велосипедках такого ж стилю. Завдяки правильно підібраному ракурсу здається, ніби Наташа навіть худіше, ніж зазвичай.

“Чому люди можуть псувати мені стосунки і нерви, а я їм ні 😇 (хоча ні, нерви звичайно ж можу 😂) звідки ця доброта в мені, адже вона в наш час взагалі не цінна ️ ️ » – іронічно підписала Наталя кадр.

Шанувальники відповіли:

«Ааааа 😍; Може бути завдяки таким людям як ти світ стає краще🔥; уляля яка дама🔥; Вона безцінна 🙏🏻 ти просто🤍; Все повертається в житті бумерангом❤️ може скоро твоє добро по відношенню до людей повернеться до тебе в більшому обсязі💖; Ти класна ❤️; Вау яка ж красива; Не говори так, без добрих людей що буде зі світом ?? Залишайся такою як є)».

Також дівчина опублікувала сторі, де лежала в ліжку, накрившись ковдрою. У якийсь момент дівчина розкрилася, показуючи-хто зайняв частину ліжка. Як виявилося, собака” відібрала ” багато простору.

“Ліжко велике, але я завжди – завжди – сплю на краю”, – написала дівчина під кадрами, жартома обурюючись над тим, що відбувається.

Нагадавши, прийомна дочка Потапа потрапила в неприємності через роботу з Андраде, приховувала навіть від мами

Також Politeka писала, що прийомна дочка Потапа приголомшила змінами в зовнішності після експериментів

А ще Politeka повідомляла, що прийомна дочка Потапа блиснула пружним бюстом, впевнено спустивши халатик у вбиральні

Читайте також:Останні новини: