Прем’єр Італії виступив за повернення Росії до “Великої вісімки”

Конте виступає також за перегляд системи санкцій Євросоюзу проти Росії

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що виступає за повернення Росії до “Великої вісімки”. Про це він сказав в інтерв’ю газеті La Stampa.

“Кожен бажає діяти в інтересах своєї країни. І з цим настроєм я зустрінуся з Путіним в Москві. Я його вважаю ключовим співрозмовником. Разом з (президентом США Дональдом) Трампом я підтримав ідею повернення до формату (великої) “вісімки” за участю Москви, і не з міркувань політичних або економічних лобі, а просто виходячи з реальності”, – сказав Конте.

Як відомо, прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте виступає за перегляд системи санкцій Євросоюзу проти Росії, введених за анексію українського Криму і розв’язування війни на Донбасі.

Наполягаючи на зміні ставлення Євросоюзу до РФ, Конте, зокрема, заявив про роль Росії в “вирішенні різних геополітичних криз” останнім часом, не уточнивши при цьому, вирішенню яких саме криз посприяла Москва.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп заявив, що Росія повинна бути знову прийнята до G8. У свою чергу сенатори США нервово відповіли Трампу на таку пропозицію.

Як відомо, Європейський Союз не підтримує ідею повернення Росії до складу G8, яка була виключена з клубу з 2014 року, через анексію Росією українського Криму і окупацію частини Донбасу.

Джерело.

Читайте також:


ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ: