Переможниця “Холостяка” Даша Квіткова вперше повідала, як голодувала і плакала в подушку: “Дуже злі…”Переможниця “Холостяк-9” Даша Квіткова, що стала дружиною Микити Добриніна, розповіла про те, що їй довелося пережити 

- джерело.

Зараз Даша Квіткова успішна блогерка з аудиторією 1,7 мільйона підписників в Instagram, передає Politeka.net. Також дівчина – щаслива дружина відомого українського радіоведучого, яка скоро стане мамою. 

Здається, в житті розкішної блондинки не було і немає ніяких труднощів, проте це лише на перший погляд. У своїх останніх сторіс Даша розповіла, що їй довелося пережити знущання.

За словами блогера, вона не з чуток знає, що таке булінг, адже в шкільні роки сама на собі його відчула. 

“Я була з тих, кого до класу шостого-сьомого обзивали й над ким сміялися. З булінгом я знайома, як ніхто інший”, – поділилася дружина”холостяка”. 

Виною всьому стало те, що Квіткова була повніше інших. Діти придумували Даші клички через прізвище, обзивали, а хлопчики, які їй подобалися, сміялися дівчинці в обличчя. 

“У мене були періоди, коли я просто приходила додому і плакала в подушку, а дійшло це до того, що в один день я сіла на голод і у мене була анорексія”, – зізналася блогерка. 

Даша розповіла, що вона щаслива, адже змогла все подолати й стати успішніше своїх кривдників, які в підсумку на неї підписані зараз, а деякі навіть запрошували на побачення. 

Зірка припускає, що, ймовірно, булінг пов’язаний з прогалиною у вихованні, а діти в цьому віці дуже злі.

Пізніше красуня показала, якою була в дитинстві.

Нагадаємо, вагітна дружина “Холостяка” Добриніна розкрила їх різницю у віці, цифра вражає:”ще та парочка”.

Як повідомляла Politeka, вагітна дружина “Холостяка” Добриніна в чорному боді пристрасно притулилася до чоловіка: “не ревнуєте?”.

Також Politeka писала, вагітна дружина ” Холостяка “Добриніна відповіла на критику зайвої ваги:” я була на дієтах, але…”.

Читайте також:Останні новини: