Олег Винник пустився в танок біля мікрофона: унікальні кадри з репетиції “Голосу країни”Український виконавець і тренер шоу “Голос країни” Олег Винник дав волю емоціям під час запису пісні 

- джерело.

У черговому сезоні шоу “Голос країни” Олег Винник виступає тренером, передає Politeka.net. Вже відбувся півфінал, а це означає, що в команді кожного тренера залишилося по одній людині. Зараз всі активно готуються до вирішального виступу. 

Винник поділився закадровою зйомкою проекту, де він репетирує разом з музикантами. Видно, що співак повністю залучений в процес і дає волю емоціям, рухаючись під музику. 

Спочатку співак рухав головою і руками, а потім підійшов до мікрофону і пішов у “танок”. 

Поруч зі своїм тренером стояв учасник проекту Сергій Нейчев, який сміявся.

Видно, що репетиція проходить не тільки з користю, а й весело. 

Нагадаємо, що 18 квітня відбувся півфінал шоу, в результаті команду Винника тепер представляє один учасник –  Сергій Нейчев.

“Вдячний глядачам, які підтримали моїх @galynakuryshko та @sergei_neichev. Вони вже обидва переможці! Попереду – суперфінал”, – написав Олег в одному зі своїх постів. 

В результаті тренер і його підопічний отримали багато побажань перемоги. 

Зазначимо, зараз йде 11-тий сезон шоу “Голос країни”.  Тренерами проекту стали співаки Діма Монатік, Олег Винник, Надя Дорофєєва і Тіна Кароль.

Ідея шоу полягає в тому, щоб про талант молодих невідомих виконавців дізналися мільйони. 

Нагадаємо, що таємна дружина Винника підкреслила кругленький животик вузьким вбранням, що світиться від щастя: “найкраща!”.

Читайте також:Останні новини: