Нова “напасть”: Від початку року смертельною хворобою заразилися 142 людини


У Севастополі з початку 2018 року 142 особи захворіли на серозний менінгіт, з них 115 дітей. Про це повідомили в прес-службі російського окупаційного «уряду» Севастополя.

«У міській інфекційній лікарні на лікуванні з діагнозом серозний менінгіт зараз знаходиться 37 осіб, з яких 34 дитини. У зв’язку зі сформованою ситуацією в дитячих дошкільних і освітніх установах міста проводять профілактичні заходи. Зростання чисельності інфікованих хворих почалося в травні. Це обумовлено сприятливими погодними умовами, купанням в морі і збільшенням чисельності населення міста в курортний сезон», – сказано в повідомленні.

Читайте також:  У Бразилії безвісти зникла жінка, яка поверталась в Україну: оголошено у міжнародний розшук

Серозний менінгіт має вірусне походження, викликане ентеровірусами Коксакі і ECHO, вірусами поліомієліту та епідемічного паротиту. Хвороба передається через воду, овочі, фрукти, брудні руки. Може передаватися і повітряно-крапельним шляхом.

У свою чергу начальник управління освіти Олена Богомолова зазначила, що зростання захворюваності дітей може бути пов’язаний із збільшенням населення міста. “З 2013 року кількість дітей у наших школах збільшилася на 6 тис, у дитячих садках також на 6 тис осіб”, — уточнила вона.

Джерело.


Читайте також: