Нова дружина Остапчука похвалилася вбранням за 13 тисяч гривень: “Як Вові з вами пощастило!”Дружина популярного епатажного телеведучого Володимира Остапчука Христина похвалилася своїми нарядами, козирнувши ціною 

- джерело.

Як передає Politeka.net, в сторіс свого Instagram Христина часто спілкується з шанувальниками, відповідаючи на питання і хвалячись компліментами в свою сторону. Так було і цього разу, дівчина розмістила кілька сторіс з фотографіями і відповідями на питання шанувальників.

Спершу Христина розмістила приємну фразу від шанувальниці, яка написала, що Остапчуку дуже пощастило з Христиною, адже та, на думку прихильниці, ідеальна жінка: “Ви мені так подобаєтеся! Як Вові з Вами пощастило! Ідеальна жінка!”. На що Христина відповіла: “Може я, звичайно, не ідеальна прям, але те, що пощастило, це точно. Правда??? Вова?”,- написала дівчина розмістивши фото, на якому позує в білому топі і чорному шкіряному піджаку.

Дівчина на фото явно подобається собі, тому Христина вирішила зробити ще невеликий екскурс, показавши шкіряні наряди. У наступному сторіс Христина постала в шкіряних піджаках: коричневому та чорному. Христину запитали, скільки коштують її піджаки. “Скільки коштує ваш шкіряний піджак?”

“13 тис” – коротко написала дружина знаменитого ведучого під одним і другим вбранням.

Нещодавно Христина, друга дружина відомого ведучого, показувала апартаменти будинку, де б вони з Вовою могли звити своє “сімейне гніздечко”. Вона ділилася з шанувальниками планами на майбутнє, показавши будиночок своєї мрії.

Нагадаємо, що Остапчук з дружиною покотили з Києва і показали, як треба кайфувати: «тобто відерце наливки…»

Як повідомляла Politeka, Остапчук не знає, де і з ким зараз його діти, нові деталі скандалу: “це просто кошмар”

Також Politeka писала, що нова дружина Остапчука затаїла образу на Осадчу, деталі скандалу: “я давно раджу…”

 

Читайте також:Останні новини: