Нікітюк дала привід для пліток, показавши свого улюбленця-блондина: “Лесюня, скільки йому років?”Леся Нікітюк показала свого мецената, похвалившись його гідним досягненням

- джерело.

Як пише Politeka.net Леся Нікітюк показала свого благодійника, песика Рфіка, який став для телеведучої і блогера Лесі Нікітюк джерелом додаткового доходу.

Леся розмістила фото з Рафіком на руках і сяючи від щастя сповістила, що він став амбассадором корму для собак. 

“Ураааа !!! Рафік джян став послом смачного корму. Доживши … собака сама себе годує і господиню теж)) а що? корм дуже смачний, я вже пробувала🤣”, – не втрималася від жарту Леся.

Шанувальники знають, як цінує свого улюбленця Леся, вона не раз показувала його шикарні апартаменти, і ділилася з фоловерами історіями про те, як Рафік знімається в рекламах, таким чином ставши її меценатом.

Знаючи пустотливий характер свого кумира Шанувальники не втрималися від жартів, при цьому не забувши похвалити Лесю за красу і чарівність:

“Лесюню, скільки йому років?”, “А його так можна їсти чи як мівінку запарювати?😅 “, “Який милий песик в Вітаємо з новою роботою)”,” Ви дуже красива .😍😍😍😍😍😍😍👑🔥”, “😁👏🐾 Рафчик, як можна бути таким милим?”, ” Ну та хазяйка ж бомжує😂”, ” Клас 👏 оце молодець ❤️🙌”, “Судячи з його фізіономії – воно смачно)))”, “Прекрасно разом виглядаєте”, – написали фанати.

Нагадавши, Нікітюк показала свого “мужика”, без якого жити не може, кадри зі спальні: “Здрастуй…”

Як писала Politeka, Нікітюк з вусами і короткою стрижкою вразила схожістю з відомим співаком на “Ліпсінк батл”: “клас, Леся!”

Politeka повідомляла, що Леся Нікітюк спантеличила кадрами з опухлим після “філерів” обличчям: зовсім інша людина.

Читайте також:Останні новини: