”Несподіване завершення мене шoкувало”: суддя ”Танців з зірками” прокоментувала скандал на проекті (фото)

Українська балерина Катерина Кухар прокоментувала несподіване завершення шостого випуску “Танців з зірками”, за підсумками якого проект залишила фітнес-тренер Аніта Луценко, що призвело до суперечок і критики з боку глядачів, пише “Обозреватель”

Як зізналася балерина на особистій сторінці в Instagram, вона не менш шoкoвана підсумками минулого випуску.

“Фінал ефіру мене шoкyвав…” — коротко повідомила суддя, долучивши до посту своє фото.

Зізнання Кухар зібрало понад 8 тис. лайків і кілька сотень коментарів, в яких фоловери балерини також поділилися своїм обуренням щодо несправедливого оцінювання Аніти Луценко.

View this post on Instagram

Финал эфира поверг меня в шок… #танціззірками

A post shared by Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official) on

“Бісить, не буду більше дивитися”, “Я взагалі не розумію, що в цій передачі робить Марченко! І реально не вірю, що за неї голосують люди”, — написали під постом.

Також події на паркеті “Танців з зірками” вже у понеділок, 1 жовтня, прокоментувала і сама Аніта Луценко.

https://www.instagram.com/p/BoYoP0KnWyF/?utm_source=ig_embed

“Чи засмучена я? Ні! Це тільки шматочок мого класного життя! Далі все одно цікавіше, і це просто те, що залишиться зі мною на все життя. Я офігенно натанцювалася!” — зізналася фанам фітнес-тренер.

Нагадаємо, хвилю обурення викликав той факт, що в ході шостого ефіру номер Аніти Луценко та її партнера Олександра Прохорова отримав від члeнів журі 27 балів з 30 можливих. Фітнес-тренер залишила шоу, незважаючи на те, що деякі учасники отримали ще нижчі оцінки.

Джерело.

Читайте також: