Наталію Могилевську розкритикували за пісню присвячену Кузьмі (відео)

Українська співачка, автор пісень, композитор і телеведуча Наталя Могилевська представила нову україномовну пісню «Personal Jesus», яку присвятила своєму другові й колезі покійному Андрію Кузьменко.

Вперше артистка презентувала композицію в ефірі шоу «Танці з зірками». Шанувальники зазначили, що нова робота Могилевської виявилася душевною і ніжною.

Багатьом сподобалося не лише виконання ліричної композиції, але і шоу, яке супроводжувало виступ Наталії. Так, зі співачкою виступили діти, які не чують. У коментарі до шоу «Танці з зірками», Могилевська зізналася, що ця пісня стала знаковою у її житті. Також артистка сказала, що в порівняні з Кузьмою відчувала себе «малоліткою».

Проте окремі фанати Кузьми розкритикували відео. В пісні, яке Могилевська нібито присвятила своєму другові, жодного посилу до Андрія Кузьменка так і не з’явилося. Замість фото Кузьми музичний ряд супроводжує її дешева акторська гра: Наталя то намагається розплакатися, то, широко роззявивши рот, сміється.

Нагадаємо, з 2001-2006 роки телеканал Інтер знімав продовження програми «Караоке на майдані» програму «Шанс». Ведучими там виступили Андрій Кузьменко (Скрябін) і Наталія Могилевська. Герої, які перемагали в програмі «Караоке на майдані» потрапляли на іншу передачу «Шанс», де протягом одного дня над ними працювали стилісти, візажисти і продюсери. В кінці дня кожен з учасників у новому сценічному образі повинен був виконати будь-яку пісню на сцені. Саме за цією роботою Могилевська та Кузьма подружилися. Увага, у відео присутня ненормативна лексика!

Андрій Кузьменко помер у віці 46-ти років. Загинув 2 лютого 2015 року у автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

Джерело.

Читайте також: