Напівголі дівулі на тлі поліцейського авто обурили українців (відео)

Напівоголені дівчата, які позували на тлі службового авто патрульної поліції, розсердили українців. Йдеться в сюжеті ТСН.

Виник скандал у Сумах, де під час зйомок відеоролика використали службовий автомобіль патрульних. Відео із соціальних мереж, де півголі кралі позують біля поліцейської машини, здійняло хвилю обурення в соцмережах. Українці активно обговорюють провокативний ролик, а в сумській поліції за фактом нецільового використання поліцейського транспорту розпочате службове розслідування.

Зазначене відео нині чи не найпопулярніше у сумах, про нього пишуть місцеві ЗМІ, під публікаціями медіа та в соцмережах сумчани жваво обговорюють промоційний ролик і ніяк не можуть втямити, що саме у ньому рекламують – спідню білизну, тату-салон, доступних дівчат чи Нацполіцію?

«Нова форма патрульних поліцейських?», «Патрульні пріуси здають в оренду без відома начальства?», «А кортеж із пріусів можна замовити на весілля?» – це цікавить багатьох коментаторів. На відео дві стрункі, рясно вкриті натільними малюнками брюнетки у спокусливій білизні походжають навколо патрульного авто під музику типу «бум-цик-цик».

Таке ставлення до майна поліційного відомства неабияк обурило платників податків. «То шо красиво там, то хай рекламують усе, але поліція повинна займатися своїми питаннями, а не білизною», – зазначив перехожий, думку якого запитала журналістка ТСНу. «То це, виходить, нова уніформа!» – пожартував другий. У поліції Сум скандальний ролик уже бачили, але коментувати його категорично відмовляються. Речник патрульної поліції міста Олег Сологуб запевняє, що дівчата на відео – не його колеги. А авто, визнає, їхнє. Хто чергував на машині того дня – встановлюють.

«Саме відео, мабуть, не дуже входить у контекст роботи поліції, – визнає прес-секретар сумських поліціянтів. – Було ініційовано проведення службового розслідування, за результатами якого буде прийнято рішення щодо інспекторів».

Джерело.

Читайте також: