Лорак підкорила свого першого чоловіка в 13 років, екс-коханий відверто зізнався: “Мене це просто порвало”Екс-продюсер і колишній співмешканець популярної співачки Ані Лорак (Кароліна Куєк), Юрій Фальоса, дав інтерв’ю, в якому поділився відвертими подробицями 

- джерело.

На момент знайомства продюсера і його підопічної у них була велика різниця у віці – Лорак – всього 13 років, а Фальосі – 30. Майбутня зірка виступила на фестивалі “Первоцвіт”, виконуючи кавери на відомі композиції.  

Дівчинка-підліток просто підкорила продюсера своїм талантом, адже вона зуміла копіювати тембр і манеру інших виконавців, пише Собеседник.  

“Мене це просто порвало! Я здивувався, як це можливо – так копіювати людей”, – зізнався колишній коханий Лорак. 

Після цього Юрій запросив майбутню зірку в продюсерський центр, де вона працювала по 12 годин, паралельно займаючись з викладачами географією, літературою, математикою, фізикою, історією. У підсумку юна артистка закінчила екстерном 10-й і 11-й класи без трійок.

Через два роки почалися гастролі в Англію й Америку. Під час запису альбомів і поїздок за кордон Фальоса і Лорак проводили разом 24 години, через що у чоловіка виникли почуття до своєї підопічної. Роман пара приховувала, адже продюсер був одружений, але й для іміджу співачки краще бути самотньою. 

Ані лорак

Пізніше продюсер розлучився з дружиною, а у 2005 році Ані Лорак пішла від продюсера в самостійне життя. За словами Фалеси, вони розлучилися по-хорошому: він залишив співачці команду і музику.

За спогадом продюсера, він нелегко пережив розставання:

“Лорак для мене була всім. Було дуже важко. Від усього відволікла робота. Ніколи було страждати”.

Нагадаємо, коханка екс-чоловіка Лорак вперше торкнулася теми розставання з Муратом: що вона сказала.

Як повідомляла Politeka, Ані Лорак вже не приховує кільце на пальці, нові кадри дали привід для обговорень: “невипадковий натяк…”

Також Politeka писала, що Ані Лорак помирилася з колишнім чоловіком, спливли фото весілля і сімейної ідилії: “прибіг, підібгавши хвіст”

Читайте також:Останні новини: