Культура “Це було досконало”: Українці підкорили американське шоу талантів

Українські танцівники отримали “Так” від усіх членів журі 13-го сезону американського талант-шоу America’s Got Talent. Пройшли до наступного етапу конкурсу. Номер вийшов в ефірі американського телеканалу напередодні. Про це повідомляє УНН.

Номер українських учасників має назву The Escape – “Втеча”. Автором виступу і його головним героєм став член журі українського конкурсу “Танцюють всі!”, режисер-постановник “Х-фактор” Костянтин Томільченко. Раніше він ставив номери для проектів СТБ, а також для представників України на Євробаченні Джамали ы Melovin`a.

За сюжетом, герой потрапляє в віртуальну реальність. Подорож спочатку здається веселою прогулянкою, але скоро перетворюється в динамічну гонку на виживання. Герой долає безліч перешкод в пошуках порятунку.

“Номер виник як творчий експеримент. Зацікавило, що буде, якщо ми створимо танець в 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею. Фактично вільно “літати” перед глядачами. Після декількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захоплююче”, – розповів Томільченко.

Читайте також:  В Єгипті застрягли 200 українських туристів - ЗМІ

“Це одне з найбільш неймовірних виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже-дуже сподобалося!” – сказала супермодель і член журі конкурсу Хайді Клум.

“Цікаво бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було досконало”, – сказав продюсер шоу і один з журі Саймон Коуелл.

“В Америці є таланти” – телепроект на телеканалі NBC. Існує з 2006-го. Це шоу талантів, в якому виступають співаки, танцюристи, фокусники, клоуни. Головний приз – $ 1 млн.

Джерело.