Кухар з “Танців з зірками” показала, від чого не може відволікти чоловіка навіть своїми ніжками: “Сповна наситився…”Знаменита українська балерина, суддя шоу “Танці з зірками” Катерина Кухар та її чоловік, артист балету Олександр Стоянов чудово відпочили на Шрі-Ланці

- джерело.

Як передає Politeka.net, про це зіркова парочка розповідала у себе в Instagram, показуючи вражаючі види і круті розваги. Тепер же артисти збираються повертатися додому, про що повідомив Стоянов.

«Відпочили, пора і честь знати.

  • Книгу дочитав і почав нову;
  • На морепродуктах масу набрав;
  • З усіма місцевими тваринами познайомився;
  • І, звичайно ж, сповна наситився океанською водою.

Я б ще #chillandrelax, але пора працювати!» ,- зазначив Стоянов.

Свій пост він супроводив “таємним” фото зі своєю красунею-дружиною. Кухар фотографувала Стоянова під час читання книги, але раптово сама потрапила в кадр. Вона була одягнена в халатик, а свої стрункі ніжки поклала на стіл. Втім, відволікти чоловіка від зосередженого читання Кухар не змогла навіть своїми прекрасними ніжками.

Раніше ми писали, що Катерина Кухар взяла участь у шоу імпровізацій. Артистка прийшла на проект з готовністю посміятися над собою. Для шоу балерина одягла модний стильний шкіряний костюм, який чудово гармоніював з її темним волоссям.

Нагадаємо, що чоловік Кухар з “Танців з зірками” накинувся на дружину, показавши справжню пристрасть: “коли ти поруч…”.

Як повідомляла Politeka, чоловік Кухар з “Танців з зірками” розсмішив видом в одних плавках: “оцінили всі мешканці”.

Також Politeka писала, що чоловік Кухар з “Танці з зірками” збентежив дружину розмовами про мавп:”Господи, про що ти думаєш…”.

Читайте також:Останні новини: