Катерина Кухар, опинившись у джунглях, заговорила про таємничі знаки: “Небезпека десь поруч…”Прима-балерина та суддя проекту “Танці з зірками” Катерина Кухар ось уже тиждень “виживає” на дикій природі 

- джерело.

Як передає Politeka.net, 39-річна зірка опублікувала свіжі кадри в “сторіз” у себе в Instagram, на яких поділилася премудрістю життя в джунглях.

Як відомо, Катерина разом з чоловіком, теж артистом балету, Олександром Стояновим зараз знаходяться на Шрі-Ланці. Після декількох днів на комфортній віллі парочка вирішила надати своєму відпочинку екстриму, перебравшись в заповідник. Тепер вони живуть в “халупі”, що нагадує перевернутий батискаф або кокон (однак, не позбавленій зручностей) і насолоджуються дикою природою.

“Здичавіла” Кухар розповіла, як навчилася читати знаки тварин, порівнявши себе з відомим персонажем з роману Даніеля Дефо Робінзоном Крузо.

“Вони (тварини, – ред.) поводяться досить дивно, вони тікають, починають кричати… тобто, в принципі, за знаками, які дають нам тварини, можна зрозуміти, що небезпека десь поруч, десь дуже близько. І сьогодні я переконалася в цьому на прикладі варана. Маленький варан сьогодні з дикою швидкістю прибіг до мене до лежака, дуже швидко біжав, ніколи не бачила, щоб варани так бігали… А потім почав дико дихати. Подивився на мене, побачив, що я не уявляю для нього небезпеки… а через п’ять хвилин з того місця, звідки прибіг варан, з’явилася змія. Знаки…”, – довірилася природі Катерина.

“Відчувайте знаки, вмійте читати знаки, вам завжди це стане в нагоді”, – підсумувала балерина.

Нагадаємо, чоловік Кухар з “Танців з зірками” блиснула своїм “багатством” без одягу: “трохи інший формат»

Також Politeka писала, Кухар з “Танців з зірками” в спокусливій позі показала пристрасть з красенем-чоловіком:” дарую…”.

Читайте також:Останні новини: