Камінська з “НеАнгелів” розкрила халат в ліжку, заінтригувавши виглядом: “Яка ж ви…”Колишня солістка групи ” НеАнгели”, Слава Камінська, заінтригувала заявою, позуючи на фото в ліжку

- джерело.

Зовсім недавно група з багаторічним стажем “НеАнгели” оголосила про свій розпад. І обидві дівчини-Слава і Віка – часу даремно не втрачають, тепер обидві зірки активно просувають сольні кар’єри. Рудоволоса красуня і мама двох дітей Слава Камінська не тільки успішно випустила кліп на пісню “911”, яку раніше представила. Вона вже готує нову музичну композицію.

Кадрами зі зйомок сама Слава поділилася зовсім недавно і відразу ж звернула увагу на себе завдяки сміливому і несподіваному образу. Так, зокрема, мова йде про образ, який Камінська використовувала під час роботи.

Позуючи в ліжку в тонкому розкритому халаті і акуратному червоному білизна з витонченим дизайном, зірка кокетливо посміхалася на камеру, поки їй допомагали привести в порядок волосся.

“Вгадайте, чим ми займаємося⁉️ Другий трек вже скоро-скоро…🤪 » ,- пише Слава під фото.

Шанувальники відповіли відразу: “для онліфанс знімаєте ?🤨 ; Жуйку з волосся дістаєте? 😍 🔥 ; Створюєте кліп🔥; клас жд чекаю з нетерпінням 👏; яка ж красива😍; знімаєте кліп; Ну ти з * ксі-матуся.)❤; Реклама білизни; робите укладку😂; витягує жуйку з волосся?».

До цього зірка стала ділитися знімками з відпочинку. Так, в одному з останніх постів Слава блиснула фігурою в червоному купальнику з сіточкою.

На знімку Слава позувала, стоячи в басейні. Виставивши оголене стегно і посвітивши “буйками” – пишним бюстом під прозорою сіточкою. Завершили образ красива пов’язка на голові і гарний макіяж. Співачка тримала в руках банку газованої води і бургер.

“Порадьте якийсь серіал ️ ️ ніколи не дивилася, але дуже хочеться 😃”, – поділилася Слава.

Нагадавши, Камінська з “НеАнгелів” в безсоромному купальнику показала свої “кульки” максимально близько: “до літа готова на всі 100”

Як повідомляла Politeka, мокра Камінська з “НеАнгелів” у відвертому купальнику заінтригувала змінами: “Чорт, що це?”

Також Politeka писала, Слава Камінська з ” НеАнгелів “потрапила в біду прямо в аеропорту, що сталося:” бережіть свої…”

Читайте також:Останні новини: