“Холостячка” Мішина, виїхавши з України, видала, з якими труднощами зіткнулася за кордоном: “Не уявляла, що…”Актриса Ксенія Мішина, яка стала першою українською “Холостячкою”, розповіла подробиці зі зйомок нового фільму, які проходять в Хорватії

- джерело.

Як передає Politeka.net, 31-річна зірка опублікувала серію свіжих фото в мікроблозі в Instagram, поділившись своїми враженнями від роботи далеко від дому й коханого Олександра Еллерта, що залишився на батьківщині.

За словами Ксенії, найголовніші труднощі виникли через мовний бар’єр. 

“Я не уявляла, що одного разу можуть відкритися для мене подібні можливості: грати іншою мовою, вивчати поведінку і ментальність іншого народу в творчому діапазоні, взаємодіяти і творити. Спочатку, отримавши таку пропозицію, я насилу вірила в те, що мені вдасться за короткий термін впоратися з абсолютно незнайомою мовою. Я пропонувала різні варіанти: переклад на англійську, переозвучка, категоричне рішення моєї героїні говорити українською (мовляв, нехай інші вчать)… але переконати мені нікого не вдалося, тому я просто відпустила ситуацію і довірилася світу”, – поділилася зірка, додавши, що спілкується з іншими англійською і вже, здається, почала розуміти хорватську мову.

Ксенія Мішина

Крім того Мішина розповіла, що зйомки проходять у “скромному, затишному і європейському” місті Осієк. І ось тут її чекала ще одна складність.

“Холодно! Ви вже в курсі, що не терплю холод, який не дозволяє мені повною мірою насолоджуватися, але все ж цінність такого досвіду для мене неймовірна!”, – зізналася актриса. 

Ксенія додала, що фільм, в якому вона знімається, заснований на реальних подіях – про торгівлю малолітніми дівчатками, і скоро зйомки перемістяться до Києва.

“Це мій другий досвід зйомок у Європі і, сподіваюся, не останній. Не знаю кращого творчого прогресу, крім як поміщати себе здавалося б в незнайомі і некомфортні умови!”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, що “холостячку” Мішину, яка поїхала від Еллерта, зняли в ресторані з відомим актором: кадри вже в мережі

Як повідомляла Politeka, Олексій Тригубенко з ” Холостячки “показав не відбулася свекруха-красуню Мішиної:” Вся сім’я в зборі…”

Також Politeka писала, що “холостячка” Мішина, залишивши Еллерта в Україні, опинилася в натовпі чоловіків за кордоном: “наші невдалі…”

Читайте також:Останні новини: