Еллерт показав красуню, з якою проводить час після від’їзду Мішиної: «У нас з’явилася нова традиція»Обранець героїні шоу “Холостячка” Олександр Еллерт, показав, як проводить час у розлуці з Ксенією Мішиною

- джерело.

Поки Мішина знаходиться в Хорватії на зйомках, Александ Еллер вирішив провести час з донькою. Відповідними кадрами він поділився на своїй сторінці в Instagram.

Як відомо, Олександр Еллерт був двічі одружений. Від першого шлюбу у нього народилася дочка Еля, якій зараз 13 років.

Новим фото з донькою він поділився з фоловерами на сторінці в Instagram.

Олександр з донькою вирішили перекусити просто на вулиці, використавши в якості столу багажник авто. Схоже, що для свого обіду вони замовили їжу”на винос”.

“Здається, у нас з’явилася нова традиція», – підписав знімок Олександр.

Відзначимо, раніше Олександр Еллерт зізнавався, що далекий від ідеального батька, і недостатньо часу проводить з донькою.

“Більше б часу проводив. Поміняв би свою присутність поруч з дитиною. У якийсь період мене було дуже мало в житті Елі. Я неідеальний тато і у мене був зовсім не ідеальний прояв батьківства», – відповів Він питання про те, що хотів би поміняти в своїх відносинах з дочкою.

Олександр Еллерт, фото: скріншот відео

Нагадаємо, що “Холостячка” Мішина показала, як відзначала день народження сина без Еллерта: “Схоже, що казка закінчена”

Як повідомляла Politeka, Олексій Тригубенко з ” Холостячки “показав не відбулася свекруха-красуню Мішиної:” Вся сім’я в зборі…”

Також Politeka писала, що “Холостячка” Мішина і Еллерт ошелешили українців раптовим розставанням: “навіщо ж так жорстко Ксюю з Сашею…”

Читайте також:Останні новини: