Динамо без шансів поступилося Лаціо у Києві та вилетіло з Ліги Європи

Київське “Динамо” зустрічалося з римським “Лаціо” в рамках другого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи увечері 15 березня. Гра відбувалася на НСК “Олімпійський” у Києві. У підсумку перемогли гості із рахунком 2:0, а голи у їхньому складі забивали Лукас Лейва та Стефан Де Врей.

- джерело.

Сама ж гра, як і очікувалося розпочалася з атак “Лаціо”. Зокрема, у “Динамо” почалися проблеми вже на 6 хвилині, коли Піварічу м’яч влучив у спину та “орли” почали апелювати до арбітра, натякаючи на гру рукою, але, на щастя, Хесус Хіль Мансано все бачив. За дві хвилини після цього римляни створили набагато небезпечніший момент – їхній форвард Чіро Іммобіле після розкошної передачі від Луїса Феліпе виходив віч-на-віч з кіпером господарів Денисом Бойком, але небезпеку вчасно нейтралізував Кадар, який вибив м’яч із порожніх воріт на кутовий.

“Динамо” ж здебільшого діяло на контратаках, які виходили вельми гострими, і знову їхнім диригентом виступав Віктор Циганков. Варто відзначити момент на 11 хвилині, коли молода надія “біло-синіх” відавала біля меж карного на Бєсєдіна, і того збив Де Врей. У результаті кияни отримали право пробивати небезпечний штрафний, але після подачі від Морозюка Луліч вибив на кутовий.

Головний момент першої 45-хвилинки стався на 23 хвилині, і вийшов він досить неприємним для українців — Луїс Альберто виконав подачу з кутового на Лукаса Лейву та той головою переправив м’яч у ворота “Динамо”.