Долар і євро серйозно зростуть в ціні, НБУ оновив курс валют: що буде з гривнеюКурс валют в Україні 20 квітня засмутить черговими гойдалками

- джерело.

Як передає Politeka.net, після успішного завершення минулого тижня, новий тиждень почнеться для гривні не дуже оптимістично. Відразу ж за день вона втратить свої позиції і сильно просяде. Євро рвоне вперед з сильним відривом, а долар навіть подолає психологічну позначку.

На офіційному сайті НБУ оприлюднили свіжий прогноз, продемонструвавши новий відкат національної валюти. Відзначається, що у вівторок долари можна буде купити за 28 гривень. Це на 3 копійки дорожче, ніж у понеділок. Євро подорожчає більш істотно. У вівторок європейську валюту продаватимуть по 33,7 гривень, у той час як днем раніше євро в обмінниках можна було купити за 33,52 гривні.

Економічні експерти прогнозують, що курсові гойдалки ніяк не вплинуть на загальну ситуацію з гривнею. Відзначається, що до літа українська валюта зміцніє і досягне свого піку. Це означає, що долари влітку будуть найдешевшими. Втім, вже з осені очікується поступова девальвація гривні.

До речі, недавнє опитування Нацбанку України, яке проводилося серед керівників українських підприємств, показало, що через рік підприємці готуються побачити курс долара в розмірі 29,15 гривень за одиницю.

курс валют, доллар, евро, обменники

Нагадаємо, що долар і євро не послаблюють натиск: НБУ розкрив, якими будуть курси валют вже після вихідних.

Як Politeka писала, що долар і євро відкинули гривню назад з самого початку тижня: НБУ розкрив новий курс валют.

Також Politeka повідомляла, долар і євро вдарять по гривні після вихідних, в НБУ озвучили прогноз: що буде з курсом валют.

Читайте також:Останні новини: