Чоловік Кухар з “Танців з зірками” розсмішив видом в одних плавках: “Оцінили всі мешканці”- джерело.

Відома українська прима-балерина Катерина Кухар, суддя “Танців з зірками”, показала, як проводить час з чоловіком на Шрі-Ланці

Як пише Politeka.net, Катерина Кухар з чоловіком Олександром Стояновим вже деякий час відпочиває на Шрі-Ланці. Пара активно показує, як проходить відпустка, публікуючи цікаві відео в соціальній мережі Instagram. Цього разу Катерина вирішила в сторіс поділитися враженнями.

На кадрах Катя показала чоловіка в плавках з цікавою кольоровою гамою. Стоянов здався на тлі місцевих жителів, які доглядали за парою. 

“Шорти оцінили всі мешканці…))”, – написала Катя.

“Звичайно у мого чоловіка Класні кольори (шорти), але він хлопці за нами дивляться, хвилюються, сказали що це Бос прийшов”, – сказала в ролику Катерина і показала грізну тварину на пляжі. 

Ми писали, що Прима-балерина і суддя шоу “Танці з зірками”, Катерина Кухар, продовжує досліджувати екзотичні пляжі у відпустці.

Цього разу зірка прогулялася на пляжі в акуратному купальнику з ліфом без бретелей і незвичайним асиметричним принтом з герметичними фігурами, розфарбованими в різні відтінки. 

Нагадаємо, Кухар з “Танців з зірками” похвалилася вранці на екзотичному курорті

А ще Politeka писала, що Кухар з “Танців з зірками” похвалилася фігурою в “невидимому” бікіні

Також Politeka повідомляла, що чоловік Кухар з «Танці з зірками» збентежив дружину розмовами про мавп

Читайте також:Останні новини: